Gabinet dentystyczny Siedlce - Dentysta Stomatolog Siedlce - Oferta

Oferta

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA - zajmuje się zapobieganiem oraz leczeniem skutków najbardziej rozpowszechnionej choroby zębów, jaką jest próchnica. Zachowawcze leczenie jest szczególnie ważne, ponieważ decyduje o stanie zdrowia jamy ustnej i pięknym uśmiechu. Dentyści w naszym gabinecie stosują doskonałej jakości wypełnienia, dzięki którym przywracamy estetykę i funkcjonalność zbliżoną do zębów naturalnych.
Leczenie zachowawcze obejmuje:

Obecnie nieodzownym elementem leczenia kanałowego są zdjęcia RTG/RVG. W naszym gabinecie posługujemy się najnowszym sprzętem do uzyskiwania cyfrowych zdjęć RTG.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA (PEDODONCJA) - dział stomatologii zajmujący się profilaktyką oraz leczeniem zębów dzieci. Głównym celem pedodoncji jest zapobieganie powstawaniu problemów w obrębie jamy ustnej, dlatego też bardzo ważne jest, aby dziecko już od najmłodszych lat znajdowało się pod stałą opieką dentysty celem wykluczenia potencjalnych problemów.
Nasze pociechy bywają czasami bojaźliwe i sprawiają wiele kłopotów podczas pierwszych prób leczenia zębów. Sytuacje takie są stresujące zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. W takich wypadkach prowadzimy wizyty adaptacyjne i stopniowo przyzwyczajamy dziecko do lekarza, gabinetu i narzędzi stomatologicznych. Wykonujemy:

PROFILAKTYKA - profesjonalne zabiegi higieniczne zapobiegają powstawaniu chorób zębów i przyzębia (tkanek otaczających ząb) zwłaszcza próchnicy i paradontozy, poprzez walkę z płytką nazębną będącą ich główną przyczyną. Służą także poprawie estetyki.
Prawidłowo stosowana profilaktyka pozwala osiągnąć najdoskonalsze efekty w postaci zdrowego uzębienia i pięknego białego uśmiechu. Dla wielu osób taki uśmiech jest marzeniem, a my z przyjemnością pomożemy Ci je spełnić. Im wcześniej wprowadzimy działania profilaktyczne tym większe uzyskamy efekty w postaci zdrowych zębów i dziąseł. Samym leczeniem nie można zahamować rozwoju chorób jamy ustnej.

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ !

Wykonujemy:

RENTGENODIAGNOSTYKA -RADIOGRAFIA CYFROWA (radiowizjografia, RVG) - nowoczesne i precyzyjne narzędzie diagnostyczne niezbędne w trakcie leczenia stomatologicznego. Dentysta w naszym gabinecie posługuje się najnowszym sprzętem do uzyskiwania cyfrowych zdjęć RTG. Zastosowanie techniki cyfrowej pozwala na zredukowanie dawki promieniowania radiologicznego pochłoniętej przez pacjenta aż o 90% w porównaniu do tradycyjnej metody wykonywania zdjęć na kliszach RTG. Dlatego jest zalecanym sposobem diagnozowania u dzieci.
Obraz zdjęcia otrzymujemy na monitorze komputera już w kilka sekund po jego wykonaniu , pozwala to skrócić całkowity czas leczenia oraz dokonać obróbki komputerowej zdjęcia w celu lepszej diagnostyki.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Najczęstszym zabiegiem jest ekstrakcja (usunięcie zęba). Zabieg ekstrakcji musi być poprzedzony wnikliwym wywiadem dentysty z pacjentem. Zdarzają się sytuacje, gdy pacjent wymaga specjalnego przygotowania do zabiegu lub też konieczne jest jego odroczenie ze względu na specyficzny stan miejscowy i ogólny. Wykonujemy usuwanie zębów stałych i mlecznych.


Potrzebujesz pomocy lub porady? Zadzwoń i umów sie na wizytę!
Kontakt

a-dent stomatologia
Aneta Kazimierczuk-Ciszewska

ul. Czerwonego Krzyża 40
08-110 Siedlce
telefon: 509 975 788
e-mail: dentystasiedlce@gmail.com


Dojazd


Godziny pracy

W okresie epidemii zapisy na wizyty odbywają się tylko telefonicznie pod numerem 509 97 57 88

Kontakt Cennik Oferta O nas Strona główna